Isıtma Sistemleri

Anasayfa » Faaliyet Alanlarımız » Isıtma Sistemleri

Ortam sıcaklığının sağlık ve rahatlık açısından önemini biliyor; bu nedenle yaşam alanlarının konforunu en iyi şekilde sağlayan sistemler oluşturuyoruz. Isıtma sistemlerinin yüksek verimle çalışabilmesi, uygulanan sistemlerinin kalitesine bağlıdır.  Sıklıkla kullanılan otomasyon sistemleri, seçilen oda sıcak değerine veya önceden ayarlanan çalışma zaman aralıklarına göre ısıtıcıyı çalıştıran zaman saati ya da manüel zamanlama ile en iyi sonuçlara ulaştırır.

Merkezi ve Bireysel Isıtma Sistemleri

Isıtma ve sıcak su sistemlerinde ısı üretimi, dağıtımı ve tüketiminin aynı bağımsız bölüm  içerisinde yapıldığı sistemlere bireysel ısıtma denir. Merkezi ısıtma sistemlerinde ise, aynı amaçlarla bir merkezden elde edilen ısıtma enerjisi ile birden fazla bağımsız bölümün ısıtılmasını sağlar.

– Merkezi Isıtmalı Kazan Tesisatları
– Yerden Isıtma Tesisatları
– Kombi Tesisatları
– Radyatörlü Isıtma Tesisatları
– Bakır Boru Uygulamaları
– Yoğuşmalı Kas Kad Kazan Tesisatları
– Fan Coil Tesisatları

Endüstriyel Isıtma Sistemleri

Enerji verimliliğine verilen değer yüksek verim, güvenilir teknoloji ve çevre dostu ısıtma sistemlerinden oluşur. Gazi Isı; fabrika, atölye, depo, hangar, cami, otomobil servisi, hayvan üretme çiftlikleri, açık alanlar gibi bir çok yerde çalışmalar yapmaktadır. Yüksek verim, ideal lokal ısıtma, sessiz çalışma, kompak özellikler (sadece ısı ihtiyacı olan alana monte edilme), kolay montaj, farklı gaz kullanımları için farklı kapasiteli cihazlar ile endüstriyel ısıtma sistemleri kurar.

– Radyant Isıtma Sistemleri
– Buhar Tesisatları, Kazan ve Jeneratörleri
– Kızgın Sulu ve Kızgın Yağlı Sistemleri
– Apareyli Isıtma Sistemleri

Doğalgaz Tesisatları

Doğalgaz tesisatları bireysel olarak tek bir konutta, kişiler tarafından programlanan ısıtma sistemleri olarak bilinse de çoklu alanlarda da kullanılır ve elverişli sistemler sunar. Ülkemizde doğalgaz kullanılmasının yaygınlaşması ile birlikte sıvı ve katı yakıtlı konut ısıtma sistemleri yavaş yavaş doğal gazlı sistemlerle yer değiştirmektedir.

– Doğalgaz İç Tesisatları
– Dogalgaz Polietilen Servis ve Dağıtım Hatları
– Dogalgaz Regülâtör ve Sayaçları