Klima ve Havalandırma Sistemleri

Anasayfa » Faaliyet Alanlarımız » Klima ve Havalandırma Sistemleri

Klima ve Havalandırma Sistemleri

Çevre duyarlılığı ve insan sağlığına verilen önem firmaların çalışma şartlarını iyileştirme yönünde adımlar atılmasında rol oynamaktadır. Bu konu ile ilgili olarak, yetkili kuruluşların belirlediği standartlara uygun şekilde yapılan düzenlemeler ile firmalar çevreye zararlarını indirgemektedirler.
Çalışan ve kendileri için firma yetkilileri hem sağlık kurallarına hem ideal çalışma alanı oluşturma koşullarına uygun klima ve havalandırma sistemleri kullanmaktadırlar.

Merkezi Klima & Havalandırma Sistemleri

Merkezi klimalar ve havalandırma sistemleri daha düşük ağırlıkta olup, kısa yalıtım çevresi ve alanı sağlar. Daha kısa montaj süresi ve düşük hava kaçağı sağlar. Düşük fan ve enerji kullanımı, alt / soğutma enerji kullanımı ısıtma ile tercih nedenlerindendir.

– Merkezi Klima Santralleri
– Su Soğutma Grupları (Chıller)
– Fan Coıl’li Isıtma & Soğutma Sistemleri
– Hava Kanalları İmalat ve Montajı

Sistem Klimaları

İhtiyacınıza uygun tasarımları seçebileceğiniz çeşitleriyle sistem klimaları özellikle ticareti alanda faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaktadır.

– Kanallı Tip Split Klimalar
– İnverter Multi Sistem Klimaları
– Değişken Akışkan Debili (Vrf) Sistemleri
– Nem Alma Cihaz ve Sistemleri

Bireysel-Split Klima Sistemleri

Eviniz için bir klima seçerken üstün performans beklediğinizi biliyoruz. Bu yüzden konfor, enerji verimliliği ve üstün güvenilirlik ile Gazi Isı yenilikçi iklim kontrol çözümleri geliştirmek için bireysel-split klima sistemleri uygulamaktadır.

– Duvar Tipi Split Klima Sistemleri
– Gizli Tavan Tipi Kanallı Split Klima Sistemleri
– Kaset Tipi Split Klima Sistemleri
– Salon Tipi Split Klima Sistemleri
– Yer-Tavan Tipi Split Klima Sistemleri

Endüstriyel Klima Sistemleri

Her koşulda işlevsel sistem, sistem tipinin enerji verim kriterlerine göre seçilmesi, maliyeti, değişen yerleşim şartlarına göre sistemin uyumlu olabilmesi, servis ve bakım kolaylığı gibi temel faktörleri ön planda tutan çalışmalarla maksimum verimlilik sağlayan sistemler kuruyoruz.

– Hassas Klima Sistemleri
– Özel Proses Uygulamaları
– Nem Kontrol Sistemleri

Hijyenik Klima Sistemleri

Özellikle sağlık sektöründe hizmet veren kuruluşların Hijyenik klima Sistemleri ile ilgili çeşitli gereksinimleri olmaktadır. Bu üst düzey sağlık koşullarına uygun sistemlerimiz ile sağlık alanında da hizmet vermekteyiz.

– Ameliyathane Uygulamaları
– Hastane Uygulamaları
– Temiz Oda Uygulamaları